PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


 CENTRUM ADMINISTRACYJNO-KULTURALNE | 2018-07-11 @ realizacja

Realizacja:
CENTRUM ADMINISTRACYJNO-KULTURALNE dla Gminy Obrzycko

Konstrukcje aluminiowo-szklane:
PRZEDSIĘBIORSTWO ŚLUSARSKO-BUDOWLANE LESZEK PLUTA
Pluta.pl Architektura w Aluminium i Szkle

Generalny Wykonawca: METROLOG Sp. z o.o.
Projekt: PNIEWSKI ARCHITEKCI Sp. z o.o.Pracownia Pniewski Architekci w konkursie na projekt Centrum Administracyjno-Kulturalnego dla Gminy Obrzycko, zaproponowała obiekt z jednej strony reprezentacyjny, z drugiej przyjazny mieszkańcom. Budynek podzielono na 2 bryły mieszczące urząd i bibliotekę. W części znajdującej się bliżej wjazdu na działkę przewidziano funkcję administracyjną, a w części zlokalizowanej przy terenach parkowych i rzece zaprojektowano bibliotekę, otwierającą się poprzez duże przeszklenia na tereny zielone.

fot. PP Studio Patryk Pniewski

propertydesign.pl/wiadomosc/,9090.html

projektinwestor.pl/aktualnosc/centrum-administracyjno-kulturalne-dla-gminy-obrzycko


zdjęcia / photos

PANATTONI EUROPE LODZ BSH | 2018-07-08 @ realizacja

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl Architektura w Aluminium i Szkle zrealizowało kompleksową usługę produkcji, dostawy oraz montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych dla 2 inwestycji:

PANATTONI EUROPE LODZ BSH
PANATTONI EUROPE LODZ WHB COMPINW parku logistcznym PANATTONI EUROPE LODZ BSH w Łodzi przy ul. Jędrzejowskiej powstała gigantyczna hala o powierzchni 79 tys. m2, z czego 77 tys. m2 zajmuje część magazynowa, a blisko 2 tys. m2 część biurowa. Najemcą jest firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Do Łódzkiego Centrum Logistycznego BSH przeniesie oddziały działające w 5 lokalizacjach. Centrum ma korzystać z własnej bocznicy i stacji kolejowej, co umożliwi drogą kolejową eksport znacznej części produkcji.Centrum PANATTONI EUROPE LODZ WHB COMPIN to obiekt o powierzchni 36 tys. m2 kwadratowych, z czego 11 tys. m2 zajmie francuska firma Compin, specjalizująca się w produkcji części do wnętrz środków transportu (fotele, barierki, podłogi), mająca 9 oddziałów na świecie, m.in. we Francji, w Meksyku i w Hiszpanii oraz w Łodzi.Inwestycje, zlokalizowane blisko autostrady A1 i ok. 30 km od skrzyżowania dróg A1 i A2 w Strykowie, wchodzą w skład parku logistycznego Panattoni Central European Logistics Hub.

zdjęcia / photos

ZALANDO AMERYKA K. OLSZTYNKA | 2018-07-08 @ realizacja

Realizacja Przedsiębiorstwa Ślusarsko - Budowlanego LESZEK PLUTA Pluta.pl Architektura w Aluminium i Szkle dla inwestycji:

ZALANDO AMERYKA K. OLSZTYNKA.

Zalando Lounge we współpracy ze spółką Hillwood tworzy pod Olsztynkiem centrum logistyczne o powierzchni 130 tys. m2. Centrum dystrybucyjne Zalando będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce, a zarazem największą inwestycją w regionie.

zdjęcia / photos

PANATTONI GLIWICE - kolejny etap | 2018-07-08 @ realizacja

Rusza kolejny etap realizacji obiektów w ramach inwestycji:

PANATTONI EUROPE GLIWICE.Zdjęcia z poprzedniego etapu realizacji inwestycji PANATTONI EUROPE, realizowanego w Gliwicach przez Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl w zakresie konstrukcji aluminiowo - szklanych:

zdjęcia / photos

GOODMAN MAGNICE K. WROCŁAWIA | 2018-07-05 @ realizacja

Kompleksowa usługa produkcji, dostawy i montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych wykonana przez Przedsiębiorstw Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA dla obiektu magazynowo - biurowego:

GOODMAN Magnice k. Wrocławia.

Generalny Wykonawca: BREMER Sp. z o.o.Inwestycja zlokalizowana jest bezpośrednio przy trasie S8 w przemysłowej części gminy Kobierzyce w miejscowości Magnice, oddalonej od centrum Wrocławia o 18 km. Budynek stanowi pierwszy obiekt nowo powstającego Goodman Wrocław V Logistics Centre.

zdjęcia / photos

MATEX, Kraków - 3 lata później | 2018-06-07 @ news

Realizacja w aluminium i szkle wykonana przed trzema laty przez Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl dla nowego biurowca firmy MATEX Transport s.c. w Krakowie ma się dobrze!W albumie - zdjęcia z realizacji tego obiektu.

zdjęcia / photos

OSIEDLE WYSOKA NOWA _ Wrocław | 2018-03-15 @ realizacja

Realizacja: OSIEDLE REZYDENCJI MIESZKALNYCH WYSOKA NOWA, Wrocław

Inwestor: C.L.A. - Invest Sp. z o.o., Wroclaw

Projekt: KWK Promes Robert Konieczny, Katowice

Wykonawca ślusarski aluminiowej:

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA, Kielce
Pluta.pl ARCHITEKTURA W ALUMINIUM I SZKLE

APS System, Częstochowa

Systemy profili aluminiowych: Yawal TM77HI oraz DP180.

WYSOKA NOWA to osiedle rezydencji mieszkalnych o wysokim standardzie i nietuzinkowej architekturze, zaprojektowane przez pracownię KWK PROMES Robert Konieczny, słynącą ze śmiałych, często nowatorskich projektów, laureata wielu nagród światowych w architekturze!Prestiżowa inwestycja, obejmująca kompleks nowoczesnych domów jednorodzinnych, powstających w doskonałej lokalizacji, z zastosowaniem ambitnych rozwiązań technicznych i architektonicznych o wysokim standardzie charakterystycznym dla ekskluzywnych rezydencji mieszkalnych.

Kompleks nowoczesnych, wysoce funkcjonalnych i luksusowych domów jednorodzinnych o niepowtarzalnej architekturze, doskonale wpisuje się w gusta klientów ceniących oryginalność, wygodę oraz ponadprzeciętny komfort mieszkania. W powstających w podwrocławskiej Wysokiej willach zastosowano ambitne rozwiązania architektoniczne i techniczne, zapewniające niezwykle wysoki standard, charakterystyczny dla ekskluzywnych rezydencji mieszkalnych.

Luksusowe rezydencje w Wysokiej wnoszą NOWĄ jakość w architekturę budownictwa mieszkalnego. Ta prestiżowa inwestycja stanowi odpowiedź na potrzeby klientów ceniących niespotykane dotąd rozwiązania.

Budynek tworzy minimalistyczna bryła oparta na organicznej formie parteru zintegrowanego z otaczającą zielenią. Oddzielony od ogrodu dużym przeszkleniem living-room staje się stopniowo living-garden, dążąc do pełnej integracji i przenikania architektury z naturą. Z kolei część nocna ma charakter introwertyczny, pozwalający na odseparowanie od otoczenia i pełny wypoczynek.

O WYSOKIM standardzie rezydencji stanowią nie tylko najnowocześniejsze, oryginalne i luksusowe elementy architektury oraz wykończenia domów. WYSOKI standard to także niezawodność i perfekcyjne zastosowanie wprowadzanych rozwiązań. Obejmuje ono wykończenie zewnętrzne budynku – nowoczesną elewację, ślusarkę okienną, drzwi wejściowe i bramę garażową, a także zagospodarowanie terenu wraz z podjazdami pod rezydencję oraz kompletnym uzbrojeniem domu we wszystkie media.Rezydencja została w całości zaprojektowana przez prestiżową pracownię architektoniczną KWK PROMES Robert Konieczny, zdobywcę wielu wyróżnień, m.in. tytułu Najlepszego Domu Prywatnego (Best New Private House 2016) dla Arki Koniecznego, światowej nagrody za Dom Roku (WAN’s House of the Year 2006) za projekt Domu Aatrialnego, nagrody za Najlepszą Przestrzeń Publiczną w Europie (European Prize for Public Space 2016) i Najlepszy Budynek Świata (World Building of the Year 2016) dla muzeum Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pracowni architektonicznej KWK PROMES Robert Konieczny (www.kwkpromes.pl), co pozwoli przybliżyć jakość oraz standardy domów (www.wysokanowa.pl).

kwkpromes.pl

facebook.com/KWK-PROMES-191209834294983

www.wysokanowa.pl

zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 34 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © copyright, database & engine by Pluta.pl Group / Codeplex.pl
Google+